Oferta

Fotografia reporterska oraz artystyczna, to mój konik i pasja. Współpraca z Wami to czysta przyjemność i wykwintne chwile dla mojego oka. Świętujemy wspólnie Miłość, dlatego dbam o to by fotografie z Waszego Wielkiego Dnia stanowiły najpiękniejszą pamiątkę.

Marta

Bogata oferta, w której wykonuję Wam reportaż z Dnia Ślubu z autorską obróbką fotograficzną + ujęcia „zza kulisów”, dodatkowe, niepublikowane – tylko dla Was. W sumie zawsze wychodzi ponad 1000 ujęć. Sesja plenerowa w każdym zakątku Ziemi. Po uroczystości zawsze robię dla Was film – pokaz multimedialny z muzyką, by elegancko zaprezentować najpiękniejsze ujęcia w gronie rodziny i przyjaciół. Jestem otwarta na propozycje i Wasze szalone pomysły!

Ponadto…

Oferta albumów w skórzanej oprawie z grawerami, dedykacjami, w zestawie z eleganckim opakowaniem i pendrive USB 3.0 SanDisk. Unikatowa precyzja wzbogacona o akrylowe okienka. Zestawy dla rodziców i oczywiście pary młodej.

Możliwość rozszerzenia oferty o wydruki na płótnie, eleganckie pudełka z fotografiami, kartki z podziękowaniem, wydruk odbitek i nietuzinkowych sesji zdjęciowych już po weselu, gdy ochłoniecie.

Posiadam certyfikowany kurs fotograficzny z kurii krakowskiej upoważniający do fotografii ceremonii sakralnych.

W celu szczegółowego omówienia oferty i ustalenia wolnego terminu zapraszam do kontaktu.

+48 667 169 575

marta @ zielonykadr.pl