#12PorRoku, 📷🎨👗 to
12 wyjątkowych kobiet, utożsamionych z miesiącem swoich urodzin poprzez krajobraz, porę miesiąca i stroje zaprojektowane z roślin. Całoroczny projekt fotograficzny z kalendarzem na rok 2020, w którym autorka również wciela się w swój miesiąc „Wrzesień”.
/
This is 12 incredible woman, identified with the month of their birth. My fashion designer, the landscape, time of month and dresses designed od the plants. A long of the time photographic project with a calendar for 2020. My month – „September”. 📷🎨

@12PorRoku

Tak brzmiała treść pierwszego postu. Postanowiłam poszerzyć horyzonty i promować projekt na Instagramie z wielu powodów. Jednym z najważniejszych jest obszerna tematyka, którą nie sposób przepleść przez posty zamieszczane na moich profilach społecznościowych Zielonego Kadru. Projekt jest na tyle wyjątkowy, że postanowiłam go odrębnie promować i co może Was zainteresować – kontynuować. 

Wszystkie najważniejsze informacje na temat projektu wraz z relacją z jego premiery możecie oglądać TUTAJ. Sama wystawa została przedłużona do 5 lutego 2020 roku w Chrzanowie, Miejskiej Bibliotece Publicznej, ul. Broniewskiego 10 c. Zapewniam Was, że to nie ostatni moment do obejrzenia ekspozycji na żywo. 

KUP KALENDARZ – Uwaga ostatnie sztuki!