12 lipca 2020 roku odbyła się finałowa sesja zdjęciowa konkursu „Metamorfozy Oczarowanej Pięknem” zrealizowana przez nasze studio Zielony Kadr w wykonaniu foto i wideo – relacji Marty i Damiana Pietrzyków.

Laureatką konkursu z liczbą 1198 głosów została Angelika Poznańska wybrana przez internautów głosujących na naszym fanpage. Przemiana Angeliki przebiegała wieloetapowo. W ostatnim dniu spotkaliśmy się w Chrzanowie (woj. małopolskie) w salonie fryzjerskim mistrzyni Moniki. Profesjonalistkami, które wykonały metamorfozę od stóp do głów o wartości 5000 zł są:

👄 Kosmetyka Pielęgnacyjna i Upiększająca która wykonała profesjonalną pielęgnację mająca na celu odmłodzenie i poprawę kondycji skóry oraz makijaż permanentny brwi.

👁 Wonderful lashes by Arleta wykonała fenomenalnie przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą 4-5D.

💄 Dominika Gaudyn Make Up wykonała dwa świetne makijaże do stylizacji casualowej i sportowej.

👠 Maloma zaproponowała 3 zestawy ubioru ze swojej najnowszej kolekcji.

👩 Moniaa Hair Story fachową ręką wykonała cięcie i koloryzację włosów.

 

📷 Zielony Kadr Marta Pietrzyk –  wykonaliśmy 2 profesjonalne sesje zdjęciowe mające na celu zestawić naturalne piękno laureatki z jej niesamowitą przemianą w stylu street fashion. Myślą przewodnią projektu jest kobieta zmieniająca swoje oblicze. Sesja odbyła się w Chrzanowie (woj. małopolskie).

Obserwuj Zielony Kadr

Czeka Cię mnóstwo niespodzianek. Zdradzimy Ci w sekrecie, że planujemy kolejną edycję „Metamorfozy Oczarowanej Pięknem”!

Insta
Facebook
Youtube