Chrzanowski Dzień Kobiet

Jako główny partner Zielony Kadr Marta Pietrzyk Chrzanowskiego Dnia Kobiet w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Chrzanowie mam zaszczyt zaprosić Was na autorską wystawę fotograficzną pt.: „Kolor Kobiety”. Tegoroczna edycja dnia kobiet jest pod tym samym hasłem co tytuł mojej wystawy. Tematyka fotografii dotyczy wyrażania emocji poprzez kolor które przedstawiają portretowane kobiety. Chcę pokazać Wam jak wiele uczuć można wyrazić barwą która posiada konkretne znaczenie. 

Wystawa „Kolor Kobiety” 

Razem z Olgą Nowicką, kierowniczką Działu Promocji Biblioteki i Upowszechniania Czytelnictwa tworzymy dla Was spójny film w formie wydarzenia on-line, który będzie wyemitowany 8 marca na kanałach biblioteki i moim. Czeka na Was mnóstwo atrakcji – wernisaż wystawy fotograficznej oraz działania w strefie pięciu kolorów:

CIAŁA💛 DUCHA💙 ZDROWIA🤍 UMYSŁU💚  SERCA❤

 

Szykuję również dla Was konkurs – II edycję „Metamorfozy Oczarowanej Pięknem” w której tym razem nagradzamy I, II i III miejsce. Główną nagrodę stanowi spektakularna przemiana laureatki z sesją zdjęciową o łącznej wartości 5000 zł. Możecie obejrzeć poprzednią edycję tutaj. Szczegóły poznacie w filmie, a już teraz możecie zobaczyć skład zespołu 7 profesjonalistek, które przeprowadzą konkursowe metamorfozy. Trwają zdjęcia do pokazu filmowego on-line, zobaczcie sami poniższą fotorelację! Nie przegapcie wydarzenia oraz konkursowego postu na fb naszego Zielonego Kadru. Śledźcie linki klikając na poniższe ikony.

Zespół 7 profesjonalistek od Metamorfozy

W tym roku w konkursie „Metamorfoza Oczarowana Pięknem” nagradzamy I, II i III miejsce, główną nagrodą jest przemiana o wartości 5000 zł. Szczegóły już wkrótce. Obserwuj Zielony Kadr Marta Pietrzyk aby nie przegapić postu konkursowego.

Zielony Kadr Marta Pietrzyk

Z Pazurem Salon Kosmetyczny Sandra Bańka 

Wonderful Lashes by Arleta Filo

Angelika Poznańska Studio Stylizacji

Hair up by Sylwia Baran

Dominika Gaudyn make up

Opalanie natryskowe Klaudia Olaszewska

Backstage do „Chrzanowskiego Dnia Kobiet”