II Liceum Ogólnokształcące w Chrzanowie obchodziło 15 października Jubileusz 25-lecia powstania. Z tej okazji został zorganizowany konkurs graficzny na stworzenie memów ze zdjęć wykonanych w ramach projektu pt.: „II Liceum w Obrazach Wielkich Mistrzów”.

W konkursie brali udział uczniowie szkoły. Jako autorka zdjęć zostałam zaproszona do zespołu jury. W składzie obradowali: Aneta Solińska – nauczycielka i autorka projektu, Marta Hajda – autorka fotografii i kalendarzy na 2016 rok,  Karolina Cichy i Karina Weis – autorki fotografii. Oprócz wyboru dokonanego przez jury, na facebooku zorganizowano głosowanie internautów na najciekawsze memy, z których wyłoniono:

  • I MIEJSCE: dla Marleny Stokłosy, za mem „Konsekwencje Zdrady” – 169 lajków.
  • II MIEJSC: dla Piotra Crespo, za mem „Czarna Lista” – 158 lajków.
  • III MIEJSCE: dla Mateusza Nowińskiego, za mem „Nie Jem” – 120 lajków.

Jury nominowało memy autorstwa: Martyny Pałubskiej, Kacpra Jarosza, Marcina Gołębia –  nominowani poznają kolejność miejsc w momencie wręczenia nagród. Rozdanie nagród już jutro – 25 października (wtorek), o godz. 12.40 w gabinecie dyrektora.

Nagrodami w konkursie są bony do empiku oraz gadżety ze zdjęciami powstałymi w ramach Projektu II Liceum w Obrazach Wielkich Mistrzów.
Gratulacje dla zwycięzców i za poczucie humoru autorów!

fot. Michał Mazurek

Źródło wygranych memów