fbpx

Opinie

Poznaj opinie naszych par młodych, modeli, wyjątkowych osób, które zapragnęły znaleźć się w naszych kadrach.

Jakie są opinie o firmie?

Pełen profesjonalizm! Zdjęcia wykonywane z największą dbałością o szczegóły! Wszystko przy akompaniamencie genialnych pomysłów i przefantastycznej atmosfery! Lepiej nie mogliśmy trafić! Gorąco polecamy!!!
Joanna i Dariusz
Joanna i Dariusz
Reportaż ślubny
Cudowna, ciepła osoba z wielką pasją! Marta robi przepiękne zdjęcia, tworzy niebanalne projekty, w które wkłada całe serce! Posiada wielki talent! Polecam gorąco ♥️
Dominika
Dominika
Sesja stylizowana
Marta w trakcie sesji stwarza taką pozytywną atmosferę, ze momentalnie zapominasz o stresie a potem... potem dzieje się magia ☺️ obejrzyjcie jej zdjęcia to sami zobaczycie 💘
Kasia
Kasia
Sesja stylizowana
Marta była nasza fotografką na ślubie. Wszystko super zorganizowała. Aparat, oświetlenie, lampy z najwyższej półki. Ale czym byłyby zdjęcia bez duszy fotografa. Marta jest artystką. Ma wspaniałe pomysły i jej zdjęcia to nie sztuczne pozowanki. Większość naszych zdjęć były zrobione na żywo. Z zaskoczenia co ukazało prawdziwe emocje nas jak również i naszych gości. Orpcz tego obrobka I oprawa zdjęć to Marty żywioł. Takiego albumu jaki nam zafundowała jeszcze nie widzieliśmy. Dziękujemy ci Martuś za te wspaniałe chwilę. I już nie możemy się doczekać kolejnej sesji ❤️
Justyna i Alexis
Justyna i Alexis
Reportaż ślubny
Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w sesji z ptakami. Marta, jak i cała ekipa wykazali się pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem, jednocześnie zapewniając świetną atmosferę podczas sesji. Zdjęcia są naprawdę piękne. Polecamy z całego serducha!
Małgosia
Małgosia
Sesja z ptakami
Pomysłowe zdjęcia, zaangażowany fotograf(ka) z wyobraźnią. Bardzo zależało mi na zdjęciach naturalnych bez mocnego makijażu. Marta podjęła tę rękawicę i mam sesje na której widać mi nawet piegi 🙂 . Marta ma wyczucie dobrych miejsc na potencjalny plener i aranżacji sesji. Nie jestem modelką dlatego bardzo pomocne dla mnie były jej sugestie w czasie sesji.
Gabrysia
Gabrysia
Sesja wiankowa
Pani fotograf nigdy nie kończą się pomysły! Profesjonalna, kreatywna i jeszcze powie jak się ustawić!!:D Polecam z pełną mocą!
Alina
Alina
Sesja stylizowana

Najczęściej zadawane pytania

Kto wykonuje zlecenie w trakcie reportażu i obróbki?

Fotografie i filmy wykonuje wyłącznie nasza firma. Nie zlecamy zadań podwykonawcom. Na Waszych sesjach zobaczycie wyłącznie nasz zespół. Stosujemy autorskie i indywidualne rozwiązania.

Gdzie można zobaczyć cennik?

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz na stronie gdzie zaprezentujemy najnowszy cennik oraz obowiązujące promocje dotyczące konkretnej sesji.

Gdzie znajduje się studio?

Nasze studio jest w trakcie budowy. W chwili obecnej wynajmujemy przestrzeń fotograficzną w Krakowie.

Jak wyglądają i kiedy są organizowane sezonowe sesje zdjęciowe?

Wyróżniają nas niepowtarzalne, autorskie sesje zdjęciowe, które odbywają się tylko w wyznaczonym terminie. Więcej na temat sesji przeczytasz w zakładkach:

Czy obowiązuje opłata za dojazd lub nocleg?

Dojazd na miejsce sesji wynosi 1zł/km. Liczona jest wówczas pełna trasa tam i z powrotem od siedziby firmy w Chrzanowie. W przypadku całodziennego zlecenia w odległości 200 km od Chrzanowa zleceniodawca zapewnia również nocleg dla 2 fotoreporterów.

Masz więcej pytań? Napisz

Jesteśmy do Twojej dyspozycji na Fanpage, Instagramie, Whats’app, pod telefonem i adresem E-mail. Zapraszamy również na spotkanie online bądź na żywo.

Napisz do nas