Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/subted/domains/zielonykadr.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2758 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/subted/domains/zielonykadr.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2762 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/subted/domains/zielonykadr.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3706 Reportaże – Foto-wideo Marta Pietrzyk Zielony Kadr

Reportaż okolicznościowy

Uwiecznimy fotograficznie i w formie filmu Twoje imprezy plenerowe, urodziny, wieczory panieńskie, studniówki, chrzty, komunie, rocznice.

Film i fotografia

Albumy

Marta i Damian Pietrzykowie

Jesteśmy duetem małżeńskim wykonującym z ogromną pasją sesje zdjęciowe i reportaże okolicznościowe w formie fotograficznej i wideo. Wykonujemy zlecenia w Polsce i za granicą. Dysponujemy długoletnim stażem i doświadczeniem opartym o szereg kursów i autorskich rozwiązań. Serdecznie zapraszamy do współpracy. O naszych osiągnięciach przeczytasz więcej w zakładce o nas.

O nas
Kontakt