Miałam przyjemność uczestniczyć w warsztatach make-up’u zorganizowanych przez Maybelline New York Polska. Zaproszono również blogerki makijażowe – Andziaks, Dry.Risers, Kitulec, które wtajemniczyły mnie w technikę malowania. Na pokazie mogłam przetestować najnowsze kosmetyki marki, które następnie weszły na rynek.

Osobiście polecam wszystkim:

  • The Nudes Palette ze względu na szeroką gammę naturalnych odcieni. Dzięki palecie można modelować do woli światłocień powieki, a z odrobiną wody kolor staje się bardzo intensywny.
    Cena: ok. 55 zł
  • nieziemsko pachnące matowe szminki z serii Vivid Matte Liquid. Szminka po zaschnięciu nie daje po sobie wrażenia grudek na ustach. Nadają się idealnie do mieszania i tworzenia pięknych gradientów na wargach. Moje ulubione odcienie to Fuchsia Ectasy 30 i Nude Thrill 50. Bardzo modne w tym sezonie.
    Cena: ok. 26 zł
  • Master Contour V-Shape – produkt, którego nie może zabraknąć w każdej kosmetyczce. Konturówka do twarzy zapewnia idealnie wymodelowane rysy. Dzieli się na dwa odcienie: jasny – nadający blasku i punktowo uwypuklający oraz ciemny – wyszczuplający i podkreślający. Ponadto jest dostępna w różnych deseniach. Mam jasna cerę, dlatego używam 01 – light.
    Cena: ok. 45 zł

Moja stylizacja:

koszula Zara
spodnie New Yorker
buty Reebok