Jesień w Winnicy Libiąż robi ogromne wrażenie. Kolory dosłownie szaleją. 23 września razem z Damianem wykonaliśmy serię zdjęć w miejscu, które najlepiej obrazuje nadchodzącą jesień. Jeszcze przed winobraniem mieliśmy okazję sfotografować okiem drona i z naszego poziomu ponad 4 ha winnych upraw. Tutaj atmosfera zdaje się być cały czas słoneczna. Zachęca mnie do przyjazdu na plener malarski. Dzisiaj jednak mamy ze sobą aparat. Zajrzyjcie do winnicy razem z nami.

Winnica jest usytuowana na malowniczym wzgórzu ponad 324 m n.p.m. w południowo-zachodniej części miasta. Miejsce dla koneserów i artystów. W tym roku kolekcja białych win – Solaris 2018 i Johanniter 2018 została nagrodzona na VII Konkursie Polskich Win w Jaśle II miejscem. W naszym klimacie to ogromne wyzwanie wyprodukować tak doskonałe wina pełne aromatu.

Jesień w Winnicy Libiąż robi ogromne wrażenie.

Idzie jesień. Kolory dają się we znaki, czuć zapach suszonych liści w powietrzu, zbiory trwają w najlepsze. Czuję też, że wkrótce winnica doczeka się złotego medalu na kolejny konkursie.