fbpx

Sesja z ptakami

Profesjonalna sesja zdjęciowa naszego studio Zielony Kadr Marta Pietrzyk ze Skrzydlatą Ferajną pod okiem ich cudownego opiekuna Jakuba w scenerii Zamku Kliczków w  autorskich strojach Marty z projektu 12 Pór Roku. By poznać szczegóły i zarezerwować miejsce  skontaktuj się. 

Kolejna sesja 13 i 14 sierpnia 2022

Zapisy już trwają! Liczba miejsc jest ograniczona.

Stylizacje naturalistycznych kreacji pochodzą z mojego autorskiego projektu kolekcji ubioru „12 Pór Roku”, którą wykonałam własnoręczne.

Kontakt

Gdzie?

Najbliższa sesja odbędzie się w województwie dolnośląskim na Zamku Kliczków.

Kiedy?

Dzień sesji, to 13 (brak miejsc) i 14 sierpnia 2022 roku. Zapisy na maraton fotograficzny już trwają. Liczba miejsc jest ograniczona.

Jak?

Zapraszam na zapisy w formularzu kontaktowym. Spotykamy się w wyznaczonym miejscu i godzinie. Opiekun ptaków daje krótki instruktaż jak obchodzić się z ptasią towarzyszką. Następnie tworzymy niepowtarzalne kadry!

Marta i Damian – Zielony Kadr

Poznaj nasz duet foto-wideo Zielonego Kadru, z którym spotkasz się w czasie sesji na planie. Możesz liczyć na naszą pomoc i wesołą atmosferę! Zabierzemy Cię w niesamowitą przygodę w autorskich strojach z roślin i uwiecznimy z ptakami na pięknych obrazach i albumach. O delikatnym retuszu również pamiętamy. Zielony Kadr Marta Pietrzyk – autorka wielu nietuzinkowych wystaw i pokazów artystycznych. Prowadzi studio fotograficzne, którym kieruje pasja. Marta w duecie z Damianem tworzą zespół pełen niebanalnych pomysłów i licznych współprac – sesji dla m.in. Sigma, TVN, Leroy Merlin, Harley Davidson, Winnica Libiąż, Sinus Audio. Autorskie stroje z roślin 12 Pór Roku wyszły właśnie z rąk Marty i owocują nadal w projekcie drapieżnych sesji. Studio Otrzymało tytuł „Najlepsi 2021” w kategorii Sesji Zdjęciowych na portalu branżowym Oferteo; Orły Fotografii GOLD 2020; I miejsce Osobowość Roku 2019 w kategorii Kultura w plebiscycie Gazety Krakowskiej, 2020; I miejsce „Fotograf Ślubny Roku 2018” w 2019; I miejsce w Międzynarodowym Konkursie i Festiwalu Kalendarzy ZoomArt 2017.

sesja z sową dzikimi ptakami dziewczyna portret

Stroje „12 Pór Roku”

W dniu sesji 13 i 14 sierpnia będziemy mieli na planie wybrane stroje z kolekcji.

Jakub – Skrzydlata Ferajna

Skrzydlata Ferajna – edukacja i pasja, pod której szyldem kryje się ok. setka ptaków. Szczególnie te drapieżne, są ogromną pasją ich opiekuna Jakuba. Skrzydlata Ferajna skradła już serca gwiazdom takim jak Cleo czy Roksana Węgiel. Ponadto zajmuje szczególne miejsce na mapie Polski, gdyż jej opiekun otrzymał w 2021 r. certyfikat upoważniający do awiterapi czyli wyjątkowej terapii – spotkań i kontaktu ptaków z niepełnosprawnymi osobami – dziećmi i dorosłymi. Zespół ten aranżuje dla Was fascynujące chwile szczególnie w towarzystwie szponiastych – sów i jastrzębi w czasie imprez, festiwali, występów w całej Polsce i wyjątkowych sesji zdjęciowych jak ta która na Was czeka.

Pakiet I

 • 5 fotografii najwyższej jakości w wersji cyfrowej,
 • fotografie w wersji internetowej na media społecznościowe,
 • autorska obróbka kolorystyczna fotografii.
 • retusz fotograficzny (w tym skóry i korekcji przebarwień).
 • Możliwość zamówienia dodatkowego makijażu i fryzury z indywidualną konsultacją u charakteryzatorki.

Pakiet II

 • 10 fotografii najwyższej jakości w wersji cyfrowej,
 • fotografie w wersji internetowej na media społecznościowe,
 • autorska obróbka kolorystyczna fotografii,
 • retusz fotograficzny (w tym skóry i korekcji przebarwień).
 • Fotoobraz z wybranym zdjęciem wykonanym podczas sesji na akrylowym obrazie z dystansem – płytą MDF w formacie 30×42 cm,
 • Możliwość zamówienia dodatkowego makijażu i fryzury z indywidualną konsultacją u charakteryzatorki.

Pakiet III

 • 20 fotografii najwyższej jakości w wersji cyfrowej,
 • fotografie w wersji internetowej na media społecznościowe,
 • autorska obróbka kolorystyczna fotografii,
 • retusz fotograficzny (w tym skóry i korekcji przebarwień),
 • Bogaty album 30×30 cm, karty otwierane na płasko, 10 stron w oprawie z ekoskóry o gramaturze kart 800g/m2 z akrylowym okienkiem ze zdjęciem ze wszystkich zdjęć wykonanych podczas sesji. Fotografie Fuji Silk &Fuji Pearl o wrażeniu 3D.
 • Możliwość zamówienia dodatkowego makijażu i fryzury z indywidualną konsultacją u charakteryzatorki.

13.08

Charakteryzacja teatralno-filmowa, make up

Joanna to prawdziwa perełka wizażu, dołączyła do naszego zespołu i będzie malować i czesać chętnych po wcześniejszej rezerwacji w dniu 13 sierpnia. Pracuje w Teatrze dramatycznym w Wałbrzychu. Wykonywała zlecenia w polskich teatrach jak pantomima oraz komedia we Wrocławiu czy Łaźnia Nowa w Krakowie. Pracowała na planach filmów krótkometrażowych. Prowadzi konsultacje charakteryzatorskie dla aktorów jak i szkolenia z makijażu dla osób indywidualnych i przyszłych profesjonalistów. Obecnie jest w trakcie szkolenia z perukarstwa i nie przestaje na tym. Otrzymała tytuł I Wicemistrzyni w Mistrzostwach Charakteryzacji „Fairy Tales – w krainie czarów i magii” we Wrocławiu w 2013 roku.

14.08

Atelier Cameleon

Krzysia, to dyplomowana charakteryzatorka teatralno-filmowa, Kreator wizerunku, kolorysta, fryzjer, stylistka. Dołączyła do naszego zespołu na niedzielną sesję z ogromnym przytupem! Zapowiada się totalny ogień! Swoją przygodę z branżą beauty rozpoczęła w 2009 roku. Współpracowała z teatrem „Komedia” we Wrocławiu, Teatrem im. C.K. Norwida w Jeleniej Górze, Operą Wrocławską oraz produkcją ATM, przy realizacji serialu „Pierwsza Miłość”. Miała również przyjemność uczestniczyć w stylizacji modelek do reklam telewizyjnych i pokazów mody oraz sesji zdjęciowych, m.in.: z marką Prepostrevolution czy agencją reklamową Brave Agency. Zajmuje się kreowaniem wizerunku od podstaw. Od lat poprawia samopoczucie kobietom swoją pracą. Panów również zapraszamy pod jej zręczne dłonie.

Atmosfera na planie zdjęciowym jest cudowna. Ptaki dają nam mnóstwo radości i pozytywnej energii.

Backstage

Zobacz co się dzieje u nas na planie razem z ptakami. Pleciemy wianki z żywych kwiatów, traw i owoców do sesji. Atmosfera jest niesamowita. To więcej niż sesja zdjęciowa. Czerpiemy radość z natury! Skontaktuj się, by zarezerwować sesję jeszcze w tym roku.

Zarezerwuj termin