fbpx

Sesja z ptakami

Profesjonalna sesja zdjęciowa naszego studio Zielony Kadr Marta Pietrzyk we współpracy ze Skrzydlatą Ferajną w strojach autorstwa Marty Pietrzyk.

Tatry Zakopane 

Zapisy na sesję plenerową z ptakami w strojach w weekend majowy 5-7 maja 2023

Maki Mazury

Zapisy na sesję plenerową z ptakami, możliwość sesji konnej w strojach w weekend  16-18 czerwca 2023

Galeria

Zobacz jak wyglądały poprzednie maratony fotograficzne

Zapisy na sesję

Zapraszamy na niesamowitą przygodę w pozytywnej atmosferze z naszą szaloną ekipą! Pomożemy się ustawić, dobierzesz również makijaż i fryzurę gdyż dodatkowo profesjonalna charakteryzatorka będzie z nami na planie zdjęciowym.

Pakiet I

 • 5 fotografii najwyższej jakości w wersji cyfrowej,
 • autorska obróbka kolorystyczna fotografii.
 • retusz fotograficzny (w tym skóry i korekcji przebarwień).
 • Sesja w autorskich strojach lub własnych.

Pakiet II

 • 10 fotografii najwyższej jakości w wersji cyfrowej,
 • autorska obróbka kolorystyczna fotografii.
 • retusz fotograficzny (w tym skóry i korekcji przebarwień).
 • Sesja w autorskich strojach lub własnych.
 • Foto-obraz akrylowy naścienny z szarą płytą MDF 30 x 42 cm.

Pakiet III

 • 20 fotografii najwyższej jakości w wersji cyfrowej,
 • autorska obróbka kolorystyczna fotografii.
 • retusz fotograficzny (w tym skóry i korekcji przebarwień).
 • Sesja w autorskich strojach lub własnych.
 • Album:

  Opcja A

  Bogaty album 30 x 30 cm z akrylowym okienkiem w ekoskórze, 10 stron 800g/m2 strony jedwabiste i akcent metallic Fuji o wrażeniu 3D.

Opcja B

Album z grawerem sowy z naturalnego drewna z 20 odbitkami 10 x 15 cm z sesji do wklejania, własnej naturalnej kompozycji. Karty papierowe przedzielone papirusem.

Zapytaj o cennik

Gdzie?

 • Tatry okolice Gubałówki, Zęba i Zakopanego z widokiem na góry
 • Mazury okolice Nidzicy w łące makowej największej w Polsce

Lokalizacja jest orientacyjna i zostanie podana dokładnie wszystkim uczestnikom.

Kiedy?

Terminy plenerowych sesji –

 • 6 – 7 maja – Zakopane
 • 15-17 czerwca – Mazury

Jak?

Zapraszamy do zapisów w formularzu kontaktowym. Prosimy o wybranie terminu i pakietu. Opiekun ptaków daje krótki instruktaż jak obchodzić się z ptasią towarzyszką. Sesja zdjęciowa od momentu doboru stroju aż po jej zakończenie trwa maksymalnie 1 h. Na makijaż i fryzurę należy przyjść 1 h wcześniej przed godziną sesji. Prosimy o punktualność gdyż prowadzimy ciągłość zapisów w czasie maratonów fotograficznych. Na miejscu będą autorskie stroje. Na tle Tatr naturalistyczne z elementami roślin i piór, a na tle makowej łąki kapelusze i kolorowe suknie.

Backstage i albumy 30×30

Album Leśny z sową

Sam zdecyduj jak ułożysz swoje fotografie. Ozdób go w kolorowe karty i pióra, aby przypomniał Ci jeszcze bardziej naszą wyjątkową sesję. Album można rozszerzyć o pudełko na odbitki i pendrive z pudełkiem wyścielone żywym chrobotkiem. Na filmie powyżej opcja z motywem serca.

Karta podarunkowa

Podaruj wyjątkową sesję jako prezent. Papierowy, piękny voucher w formacie 15 x 15 cm w eleganckiej kopercie przyjdzie do Ciebie pocztą na wskazany adres.

Nasza Ekipa

Marta i Damian – Zielony Kadr

Autorka projektu, projektantka strojów i fotograf w duecie z mężem. Poznaj nasz duet foto-wideo Zielonego Kadru, z którym spotkasz się w czasie sesji na planie. Możesz liczyć na naszą pomoc i wesołą atmosferę! Zabierzemy Cię w niesamowitą przygodę w autorskich strojach i uwiecznimy z ptakami na pięknych obrazach i albumach. O delikatnym retuszu również pamiętamy. Zielony Kadr Marta Pietrzyk – autorka wielu nietuzinkowych wystaw i pokazów artystycznych. Prowadzi studio fotograficzne, którym kieruje pasja. Marta w duecie z Damianem tworzą zespół pełen niebanalnych pomysłów i licznych współprac – sesji dla m.in. Sigma, TVN, Leroy Merlin, Harley Davidson. Na każdą ze swoich artystycznych sesji szykuje nowe projekty strojów, które za każdym razem szokują. Studio otrzymało:

 • Grand Prix w międzynarodowym konkursie filmowym X edycji International Film Festival in Olsztyn „Prison Movie” za film pt.: „Pasja Wolności”, 2022.
 • tytuł „Najlepsi 2021” w kategorii Sesji Zdjęciowych na portalu branżowym Oferteo;
 • Orły Fotografii GOLD 2020;
 • I miejsce Osobowość Roku 2019 w kategorii Kultura w plebiscycie Gazety Krakowskiej, 2020;
 • I miejsce „Fotograf Ślubny Roku 2018” w 2019;
 • I miejsce w Międzynarodowym Konkursie i Festiwalu Kalendarzy ZoomArt 2017 za 2 kalendarze w kategroii „Old”: „II Liceum w Obrazach Wielkich Mistrzów” nauczyciele oraz uczniowie.

Jakub – Skrzydlata Ferajna

Skrzydlata Ferajna – edukacja i pasja, pod której szyldem kryje się ok. setka ptaków. Szczególnie te drapieżne, są ogromną pasją ich opiekuna Jakuba. Skrzydlata Ferajna skradła już serca gwiazdom takim jak Cleo czy Roksana Węgiel. Ponadto zajmuje szczególne miejsce na mapie Polski, gdyż jej opiekun otrzymał w 2021 r. certyfikat upoważniający do awiterapi czyli wyjątkowej terapii – spotkań i kontaktu ptaków z niepełnosprawnymi osobami – dziećmi i dorosłymi. Zespół ten aranżuje dla Was fascynujące chwile szczególnie w towarzystwie szponiastych – sów i jastrzębi w czasie imprez, festiwali, występów w całej Polsce i wyjątkowych sesji zdjęciowych jak ta która na Was czeka.

Charakteryzatorki

Kinga

Ukończyła 2 letnią szkołę Wizażu i Charakteryzacji w Krakowie w szkole FAM, do tego wiele kursów z wizażu u najlepszych u makijażystów Polsce np. u wspaniałej Ewy Gil. Pracowała przy licznych sesjach zdjęciowych we Wrocławiu i na planach filmowych Łódzkiej Szkoły filmowej. Jej makijaże można było oglądać na łamach magazynów w Polsce (E-makeupownia) i za granicą (Surreal Mag). Ma na koncie 3 finały Ogólnopolskich Mistrzostw Charakteryzacji (2019, 2021, 2022). Jest magistrem fizjoterapii i pracuje z najmłodszymi nad ich wadami postawy. Uwielbia makijaż i charakteryzacje za to ,że nie ma w nich żadnych „ram”, które mogą  ograniczyć. Podsumowuje krótko: „Biorę pędzel do ręki, paletę cieni i tworzę.”

Basia

Właścicielka salony fryzjerskiego „Avanti”.

Backstage

Atmosfera na planie jest niesamowita! Tworzymy zgraną i wesołą ekipę pełną pozytywnej energii. Przy nas nie będziesz się nudzić, a tym bardziej nie ma mowy o stresie w czasie sesji! Zobacz jak to u nas wygląda.

Zarezerwuj termin

Stroje „12 Pór Roku”