fbpx

Królowie Śniegu z ptakami

Profesjonalna sesja zdjęciowa naszego studio Zielony Kadr Marta Pietrzyk we współpracy ze Skrzydlatą Ferajną w bajkowych strojach autorstwa Marty Pietrzyk.

Zimowy maraton fotograficzny 14 i 15 stycznia 2023

Mamy jeszcze wolne miejsca – spiesz się, przybywają do nas chętni z całej Polski!

O sesji

Zimowy maraton fotograficzny – „Królowie Śniegu z ptakami”, to projekt autorstwa Marty Pietrzyk prowadzącej studio fotograficzne –  Zielony Kadr. Na tę okazję autorka zaprojektowała 4 bajkowe stroje w stylu królowej śniegu: dla kobiety, mężczyzny, dziewczynki i chłopca. Magiczna sceneria będzie wzbogacona o kadry z sową śnieżną, puchaczem europejskim, syczkiem białolicym, płomykówką, puchaczykiem żółtobrzuchym. jastrzębiem harrisa, które należą do niesamowitej Skrzydlatej Ferajny Jakuba. Stylizację dopełni profesjonalna charakteryzacja (makijażu i fryzury) z rąk – Kingi i Marty. Akcja rozegra się w scenerii Tatr (jeśli warunki pogodowe na to pozwolą) i we wnętrzach luksusowego, 5-cio gwiazdkowego hotelu w centrum Zakopanego. W pakietach czekają na Was niepowtarzalne fotografie oraz bogate albumy i piękne obrazy naścienne.

Zapowiedź

Projekt korony – Making of

Zapisy

Gdzie?

Centrum Zakopanego czyli Nosalowy Park Hotel & Spa *****. Luksusowy hotel w górach, który oferuje na miejscu mnóstwo atrakcji, a na pewno pyszną rozgrzewającą kawę po naszej zimowej sesji.

Kiedy?

14-15 stycznia 2023, gdy sowa śnieżna w zimowej scenerii będzie prezentowała się najpiękniej wraz z innymi ptasimi towarzyszami Skrzydlatej Ferajny. Zapisy otwarte!

Jak?

Zapraszamy do zapisów w formularzu kontaktowym. Prosimy o wybranie pakietu oraz dodatkowej opcji makijażu i fryzury. Sesje odbywają się ok. co 1 h dlatego punktualność jest bardzo ważna. Charakteryzacja odbywa się 1h przed sesją. Opiekun ptaków daje krótki instruktaż jak obchodzić się z ptasią towarzyszką. Następnie tworzymy niepowtarzalne kadry w autorskich strojach projektu fotograf Marty Pietrzyk! Cierpliwości, wkrótce zobaczycie jakie to będą stroje, na pewno Was zaskoczymy!

Pakiet I

 • 5 fotografii najwyższej jakości w wersji cyfrowej,
 • fotografie w wersji internetowej na media społecznościowe,
 • autorska obróbka kolorystyczna fotografii.
 • retusz fotograficzny (w tym skóry i korekcji przebarwień).
 • Sesja w autorskich strojach pełnych magii,
 • Możliwość zamówienia dodatkowego makijażu i fryzury z indywidualną konsultacją u profesjonalnych charakteryzatorów.

Pakiet II

 • 10 fotografii najwyższej jakości w wersji cyfrowej,
 • fotografie w wersji internetowej na media społecznościowe,
 • autorska obróbka kolorystyczna fotografii,
 • retusz fotograficzny (w tym skóry i korekcji przebarwień).
 • Fotoobraz z wybranym zdjęciem wykonanym podczas sesji na akrylowym obrazie z dystansem – płytą MDF w formacie 30×42 cm,
 • Sesja w autorskich strojach pełnych magii,
 • Możliwość zamówienia u profesjonalnych charakteryzatorów dodatkowego makijażu i fryzury z indywidualną konsultacją.

Pakiet III

 • 20 fotografii najwyższej jakości w wersji cyfrowej,
 • fotografie w wersji internetowej na media społecznościowe,
 • autorska obróbka kolorystyczna fotografii,
 • retusz fotograficzny (w tym skóry i korekcji przebarwień),
 • Bogaty album 30×30 cm, karty otwierane na płasko, 10 stron w oprawie z ekoskóry o gramaturze kart 800g/m2 z akrylowym okienkiem ze zdjęciem ze wszystkich zdjęć wykonanych podczas sesji. Fotografie Fuji Silk &Fuji Pearl o wrażeniu 3D.
 • Sesja w autorskich strojach pełnych magii,
 • Możliwość zamówienia u profesjonalnych charakteryzatorów dodatkowego makijażu i fryzury z indywidualną konsultacją.
Kontakt

Karta podarunkowa

Podaruj wyjątkową sesję jako prezent. Papierowy, piękny voucher w formacie 15 x 15 cm w eleganckiej kopercie przyjdzie do Ciebie pocztą na wskazany adres.

Galeria

Zobacz jak wyglądała ostatnia sesja – Zamek Kliczków 2022.

Wykonujemy sesje indywidualne, dziecięce, rodzinne, partnerskie, męskie oraz damskie. Nocą w pięknych wnętrzach – akty z drapieżnymi ptakami. Stylizacje naturalistycznych kreacji pochodzą z mojego autorskiego projektu kolekcji ubioru „12 Pór Roku”, którą wykonałam własnoręczne. Ptaki które spotkasz na planie, to m.in. puchacz europejski, płomykówka, puszczyk uralski, puchaczyk żółtobrzuchy, sowa śnieżna, jastrząb harrisa.

Nasza Ekipa

Marta i Damian – Zielony Kadr

Autorka projektu, projektantka strojów i fotograf w duecie z mężem. Poznaj nasz duet foto-wideo Zielonego Kadru, z którym spotkasz się w czasie sesji na planie. Możesz liczyć na naszą pomoc i wesołą atmosferę! Zabierzemy Cię w niesamowitą przygodę w autorskich strojach i uwiecznimy z ptakami na pięknych obrazach i albumach. O delikatnym retuszu również pamiętamy. Zielony Kadr Marta Pietrzyk – autorka wielu nietuzinkowych wystaw i pokazów artystycznych. Prowadzi studio fotograficzne, którym kieruje pasja. Marta w duecie z Damianem tworzą zespół pełen niebanalnych pomysłów i licznych współprac – sesji dla m.in. Sigma, TVN, Leroy Merlin, Harley Davidson. Na każdą ze swoich artystycznych sesji szykuje nowe projekty strojów, które za każdym razem szokują. Studio otrzymało:

 • Grand Prix w międzynarodowym konkursie filmowym X edycji International Film Festival in Olsztyn „Prison Movie” za film pt.: „Pasja Wolności”, 2022.
 • tytuł „Najlepsi 2021” w kategorii Sesji Zdjęciowych na portalu branżowym Oferteo;
 • Orły Fotografii GOLD 2020;
 • I miejsce Osobowość Roku 2019 w kategorii Kultura w plebiscycie Gazety Krakowskiej, 2020;
 • I miejsce „Fotograf Ślubny Roku 2018” w 2019;
 • I miejsce w Międzynarodowym Konkursie i Festiwalu Kalendarzy ZoomArt 2017 za 2 kalendarze w kategroii „Old”: „II Liceum w Obrazach Wielkich Mistrzów” nauczyciele oraz uczniowie.

Jakub – Skrzydlata Ferajna

Skrzydlata Ferajna – edukacja i pasja, pod której szyldem kryje się ok. setka ptaków. Szczególnie te drapieżne, są ogromną pasją ich opiekuna Jakuba. Skrzydlata Ferajna skradła już serca gwiazdom takim jak Cleo czy Roksana Węgiel. Ponadto zajmuje szczególne miejsce na mapie Polski, gdyż jej opiekun otrzymał w 2021 r. certyfikat upoważniający do awiterapi czyli wyjątkowej terapii – spotkań i kontaktu ptaków z niepełnosprawnymi osobami – dziećmi i dorosłymi. Zespół ten aranżuje dla Was fascynujące chwile szczególnie w towarzystwie szponiastych – sów i jastrzębi w czasie imprez, festiwali, występów w całej Polsce i wyjątkowych sesji zdjęciowych jak ta która na Was czeka.

Charakteryzatorki

Poznaj nasze profesjonalistki od makijażu i fryzury w czasie dwudniowego maratonu fotograficznego.

Kinga

Ukończyła 2 letnią szkołę Wizażu i Charakteryzacji w Krakowie w szkole FAM, do tego wiele kursów z wizażu u najlepszych u makijażystów Polsce np. u wspaniałej Ewy Gil. Pracowała przy licznych sesjach zdjęciowych we Wrocławiu i na planach filmowych Łódzkiej Szkoły filmowej. Jej makijaże można było oglądać na łamach magazynów w Polsce (E-makeupownia) i za granicą (Surreal Mag). Ma na koncie 3 finały Ogólnopolskich Mistrzostw Charakteryzacji (2019, 2021, 2022). Jest magistrem fizjoterapii i pracuje z najmłodszymi nad ich wadami postawy. Uwielbia makijaż i charakteryzacje za to ,że nie ma w nich żadnych „ram”, które mogą  ograniczyć. Podsumowuje krótko: „Biorę pędzel do ręki, paletę cieni i tworzę.”

Marta

Stylistka fryzur z 20-letnim doświadczeniem, wizażystka, charakteryzatorka pracująca na planach filmowych i znanych seriali chociażby z Netflix’a – ostatnio Barbarians. Pasjonatka wspinaczki wysokogórskiej. Współpracuje razem z Kingą tworząc niebanalne propozycje do naszej zimowej sesji. Ich duet poznacie właśnie 14 – 15 stycznia w Zakopanem w czasie sesji „Królowa Śniegu”. Dziewczyny pokażą na co je stać, potrafią w szybkim czasie osiągnąć efekt „WOW”, dlatego powitajmy je w zespole! Tymczasem gorąco zapraszamy do zapisów!

Nosalowy Park Hotel & SPA *****

Luksusowy hotel, z którym nawiązaliśmy znakomitą współpracę. To właśnie tutaj odbędzie sie nasze pierwsze spotkanie oraz pełna charakteryzacja przed sesją, czyli w centrum Zakopanego obok Krupówek. Przy okazji zapraszamy na wyśmienitą kawę.

Backstage

Atmosfera na planie jest niesamowita! Tworzymy zgraną i wesołą ekipę pełną pozytywnej energii. Przy nas nie będziesz się nudzić, a tym bardziej nie ma mowy o stresie w czasie sesji! Zobacz jak to u nas wygląda.

A po sesji… Warsztaty!

Zapraszamy na wieczorne warsztaty 14.01 (sobota) w Hotelu Nosalowy Park Hotel & Spa z Jakubem i jego Skrzydlatą Ferajną po sesjach zdjęciowych. W ciągu 1 h dowiecie się zaskakujących ciekawostek na temat tych drapieżnych ptaków. Poznacie bliżej pasję Jakuba i będziecie mogli stanąć oko w oko z drapieżnymi ptakami. Zielony Kadr również tam będzie i wszystko uwieczni! Zapisy już trwają.

Atmosfera na planie zdjęciowym jest cudowna. Ptaki dają nam mnóstwo radości i pozytywnej energii.

Wspominamy poprzednie edycje

13.08

Charakteryzacja teatralno-filmowa, make up

Joanna to prawdziwa perełka wizażu, dołączyła do naszego zespołu i będzie malować i czesać chętnych po wcześniejszej rezerwacji w dniu 13 sierpnia. Pracuje w Teatrze dramatycznym w Wałbrzychu. Wykonywała zlecenia w polskich teatrach jak pantomima oraz komedia we Wrocławiu czy Łaźnia Nowa w Krakowie. Pracowała na planach filmów krótkometrażowych. Prowadzi konsultacje charakteryzatorskie dla aktorów jak i szkolenia z makijażu dla osób indywidualnych i przyszłych profesjonalistów. Obecnie jest w trakcie szkolenia z perukarstwa i nie przestaje na tym. Otrzymała tytuł I Wicemistrzyni w Mistrzostwach Charakteryzacji „Fairy Tales – w krainie czarów i magii” we Wrocławiu w 2013 roku.

14.08

Atelier Cameleon

Krzysia, to dyplomowana charakteryzatorka teatralno-filmowa, Kreator wizerunku, kolorysta, fryzjer, stylistka. Dołączyła do naszego zespołu na niedzielną sesję z ogromnym przytupem! Zapowiada się totalny ogień! Swoją przygodę z branżą beauty rozpoczęła w 2009 roku. Współpracowała z teatrem „Komedia” we Wrocławiu, Teatrem im. C.K. Norwida w Jeleniej Górze, Operą Wrocławską oraz produkcją ATM, przy realizacji serialu „Pierwsza Miłość”. Miała również przyjemność uczestniczyć w stylizacji modelek do reklam telewizyjnych i pokazów mody oraz sesji zdjęciowych, m.in.: z marką Prepostrevolution czy agencją reklamową Brave Agency. Zajmuje się kreowaniem wizerunku od podstaw. Od lat poprawia samopoczucie kobietom swoją pracą. Panów również zapraszamy pod jej zręczne dłonie.

Zarezerwuj termin

Stroje „12 Pór Roku”

W dniu sesji 13 i 14 sierpnia będziemy mieli na planie wybrane stroje z kolekcji.