fbpx

„Chrzanowskie Strażaczki” – Kalendarz Charytatywny sukcesem

Autor admin
10 stycznia, 2017

Relacja z wernisażu

Wystawa

Wernisaż wystawy fotograficznej oraz promocja autorskiego kalendarza 2017 odbyły się 10 stycznia 2017 roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Chrzanowie. Atmosfera była niebywale gorąca dzięki naszym gościom wysokiego szczebla oraz strażaczkom – modelkom. Dziękuję bardzo za tak piękne i ciepłe przyjęcie przez Organizatorów wydarzenia!
  • Organizator projektu: Ochotnicza Straż Pożarna w Chrzanowie
  • Autorka fotografii i kalendarza: Marta Pietrzyk (Hajda)
  • Organizator wystawy: Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie

 

fot. Damian Pietrzyk

Media o projekcie

W trakcie wernisażu wystawy fotograficznej „Chrzanowskie Strażaczki” i promocji kalendarza OSP 2017, wraz z kadrą OSP, udzieliłam wywiadu Chrzanowskiej Telewizja Lokalnej. Temat charytatywnego kalendarza, który miałam przyjemność stworzyć współpracując z OSP okazał się ciekawym tematem medialnym. Wywiady i krótka relacja z wernisażu zamieszczona poniżej  Zapraszam do obejrzenia.

Wywiad dla TVP 3 Kraków

Mieliśmy ogromną przyjemność gościć w Chrzanowie dziennikarzy TVP 3 Kraków, którzy pragnęli nagrać z nami materiał. Przed Wami krótka fotorelacja z tego dnia, pełnego pozytywnych emocji! Sama doskonale czułam się w strażackim chełmie – w końcu posiadam korzenie rodzinne sięgające historii straży pożarnej. Reportaż wideo będzie emitowany 2 lutego 2017 r. o 7:30 na TVP Info oraz o 18:30 na TVP Kraków.

TVP3 Kraków

Wywiad dla TVN Turbo

Kalendarz OSP 2017 nabrał niesamowitego rozgłosu wśród mediów!  Jest nam bardzo miło z tego powodu. Zysk z kalendarza zostanie przekazany na remont zabytkowej remizy strażackiej. Tym razem gościliśmy w Chrzanowskiej Ochotniczej Straży Pożarnej dziennikarzy z TVN Turbo. To co się działo na planie możecie obejrzeć na fotografiach! Relacja wideo na TVN Turbo już 15.02.2017 o 18:00 i 22:00! Bądźcie przed telewizorami.

Wywiad dla TVN

Tym razem mieliśmy przyjemność współpracować w sympatycznych nastrojach z telewizją TVN, udzielając wywiadu przy mikrofonie pani Renaty. Jest co wspominać, a Wy przekonacie się o tym na własne oczy 25 lutego o 19:00 w TVN! Bądźcie z nami.

Wywiad dla Polsat News

2 marca 2017 roku gościliśmy w Chrzanowskiej Ochotniczej Straży Pożarnej reporterów telewizji Polsat News. Na planie panowała sympatyczna atmosfera. Popołudniowe nagranie dało się we znaki, dlatego wstaliśmy zwarci i gotowi po kubku gorącej kawy. Sami zobaczcie co się działo za kulisami! Spotykamy się przed tv o 18:50 w wieczornych Wydarzeniach Polsatu.

Wywiad dla ZDF niemieckiej TV publicznej

Ten dzień był zaskakujący medialnie! Ukazały się dwie publikacje telewizyjne odnośnie projektu Kalendarza Chrzanowskich Strażaczek. Pierwsza w niemieckiej telewizji publicznej ZDF o godzinie 16:00 (11 minuta 15 sekunda filmu). Kolejna miała miejsce o godzinie 16:30 w polskiej telewizji TVP Info (14 minuta 44 sekunda filmu). Zachęcam do oglądania. Wciąż wiele się dzieje! A ja tymczasem pracuję nad nowym projektem 😉

Autorska refleksja o projekcie

    Dodaj komentarz

Najnowsze wpisy
24 stycznia, 2024