fbpx

Recenzja fotoksiążki od Saal Digital

Autor admin
19 stycznia, 2020

Miałam przyjemność kolejny raz wziąć udział w teście foto-książki od Saal Digital. Z radością wracam do oferowanych przez firmę produktów, bo jak okazuje się – i tym razem nie zawiodłam się! Zespół oferuje wysokiej jakości wydruki, ponadto wciąż się rozwija wprowadzając na rynek nowości.

Do mojej kolekcji dołączyła foto-książka z rodziny basic. Zgrabna panoramiczna książka w formacie A4. Ponownie zdecydowałam się na ten format, gdyż świetnie współgrała z tematem moich fotografii i pasuje do serii moich wydań w tematyce „podróże”. Po powrocie z pleneru ślubnego we Włoszech postanowiłam wydać mały foto-album, w którym przedstawię Wam moją „Miłość w Toskanii od wschodu do zachodu słońca”.

Wybrałam twardą oprawę w jasnej okładce z matowym wykończeniem. Do tego zaprojektowałam logo podróży i oprawiłam tytułem na okładce jak i na grzbiecie książki. Matowa okładka wygląda elegancko, a zarazem minimalistycznie, co wpisuje się w dzisiejszy trend wzornictwa. Dla kontrastu dodałam błyszczące strony, które okazały się świetnym wyborem. Jakość wydruku i kolorystyka fotografii pokazuje idealne odwzorowanie względem ustawień monitora graficznego. Ten album komponowałam na skalibrowanym do pomieszczenia monitorze – Eizo ColorEdge CS230, który jest wystarczający do edycji zdjęć.

Moją ulubioną kompozycją składu jest całkowite wypełnienie strony bądź rozkładówki 1 fotografią – wówczas wykorzystujemy pełny format albumu. Ogromną zaleta tego wydania jest fakt, że strony rozkładają się na płasko, co daje świetny efekt przy rozmieszczeniu fotografii na całej rozkładówce. Można dodać czasami smaczek w postaci delikatnej ramki, by nasza wycieczka nie stała się monotonna. Efekty możecie zobaczyć na poniższym filmie.

Z chęcią będę wracać do wspomnień sięgając po to wydanie. Pragnęłam pokazać jeden dzień poprzez wybór najlepszych ujęć i ukazać odbiorcy klimat całej sesji w jednej fotoksiążce. Udało się! Tego typu podróże realizuję przy zagranicznych sesjach plenerowych po ślubie. Ustalamy wspólnie harmonogram wycieczki i działamy! Wówczas para młoda może liczyć na takie wydanie. Do tego towarzystwo kamerzysty i drona jeszcze bardziej przenosi nas w klimat miejsca. Później tworzymy dla Was niezapomnianą relację z romantycznych wczasów.

O ofertę pytajcie poprzez formularz kontaktowy. Stawiamy na indywidualne podejście do każdej pary, dlatego piszcie śmiało, chętnie Was poznamy. Fotorelację z podróży „Miłość w Toskanii od wschodu do zachodu słońca” możecie obejrzeć TUTAJ.

Foto-książka

    Dodaj komentarz

Najnowsze wpisy
24 stycznia, 2024