fbpx

“Kolor Kobiety” – wystawa, konkurs i Dzień Kobiet

Autor admin
8 marca, 2021

O projekcie

„Kolor Kobiety” to projekt fotograficzny, a zarazem tytułowa edycja Chrzanowskiego Dnia Kobiet. Zostałam zaproszona jako partner tego wydarzenia i w jego ramach mam przyjemność przedstawić cykliczny projekt fotograficznych. Prezentuję w swoich kadrach emocje kobiet wyrażone kolorem o różnych porach roku, w nietuzinkowych sceneriach dopasowanych do ich osobowości i nastroju. Sesje te są dla kobiet lekarstwem na poprawę nastroju, odnalezienie siebie czy nabranie pewności siebie.

Zapowiedź Kolor Kobiety

Wystawa „Kolor Kobiety”

Razem z Olgą Nowicką, kierowniczką Działu Promocji Biblioteki i Upowszechniania Czytelnictwa tworzymy dla Was spójny film w formie wydarzenia on-line, który będzie wyemitowany 8 marca na kanałach biblioteki i moim. Czeka na Was mnóstwo atrakcji – wernisaż wystawy fotograficznej oraz działania w strefie pięciu kolorów:

CIAŁA💛DUCHA💙ZDROWIA🤍UMYSŁU💚 SERCA❤

Szykuję również dla Was konkurs – II edycję „Metamorfozy Oczarowanej Pięknem” w której tym razem nagradzamy I, II i III miejsce. Główną nagrodę stanowi spektakularna przemiana laureatki z sesją zdjęciową o łącznej wartości 5000 zł. Możecie obejrzeć poprzednią edycję tutaj. Szczegóły poznacie w filmie, a już teraz możecie zobaczyć skład zespołu 7 profesjonalistek, które przeprowadzą konkursowe metamorfozy. Trwają zdjęcia do pokazu filmowego on-line, zobaczcie sami poniższą fotorelację! Nie przegapcie wydarzenia oraz konkursowego postu na fb naszego Zielonego Kadru.

Chrzanowski Dzień Kobiet - edycja online

    Dodaj komentarz

Najnowsze wpisy
24 stycznia, 2024