fbpx

„Uskrzydlone” wystawa fotografii i pokaz mody z drapieżnymi ptakami w Zamku Kliczków

Autor admin
24 października, 2023
„Uskrzydlone” – wernisaż wystawy fotograficznej z pokazem mody z drapieżnymi ptakami w Zamku Kliczków, 20.10.2023. Jedyne takie wydarzenie na skalę światową. 🥂🦉📸 Atmosfera nie do opisania słowami. Ogromnie dziękuję za tak owocną współpracę oraz liczne przybycie gości zagranicznych i z najdalszych zakątków naszego kraju, szczególnie naszych przyjaciół. Zamek Kliczków, to miejsce dla mnie niesamowicie sentymentalne. To właśnie tutaj w sierpniu zeszłego roku zaczęły się wspólne sesje zdjęciowe zbudowane na przyjaźni i pasji do tych uskrzydlonych z Kubą Bokiszem i jego Skrzydlatą Ferajną. To co wspólnie stworzyliśmy w kadrach jest dziełem pasji, która uskrzydla nas i fotografowane osoby, a te do nas wracają. Nie przestawajmy wspólnie marzyć i realizować, bo to nasze powietrze. Tak też nasze skrzydła wzniosły nas na scenę z miłości do sztuki i zwierząt którą splatało piękne brzmienie harfy Anety Salwińskiej. A to wszystko dzięki najlepszemu Dyrektorowi Tomaszowi Kopyczyńskiemu z zespołem zamku, z którym współpraca to czysta przyjemność. Dzięki Krzysi Walkiewicz za wzbogacenie moich strojów w charakteryzację i Ani Gralli, z którą praca w studio krawieckim dostarcza mi pozytywnych emocji. Dziękuję mojemu mężowi, który jak zawsze mi towarzyszył tworząc kadry fotograficzne i filmowe, które już wkrótce zobaczycie! ❤️❤️❤️ Dziękuję naszym wspaniałym modelom i każdemu kto przyczynił się do tego by ten wieczór był wyjątkowy.

20 października

Backstage

Wernisaż

Wyjątkowe wydarzenie kulturowe w skali kraju. Wernisaż wystawy fotograficznej z pokazem mody z drapieżnymi ptakami na żywo pt.: „Uskrzydlone” na Zamku Kliczków. To  ekspozycja wielkoformatowych fotografii na płótnie z naszych sesji zdjęciowych przedstawiających nie tylko te uskrzydlone, ale również sesje konne i z jeleniami. Tytuł dotyczy również odczuć fotografowanych osób, które dzięki tym kadrom mogą jak wielokrotnie odczuwają wznieść się ponad ziemię. Alegoria „Uskrzydlonych” to również autorskie stroje z elementami piór projektowane i wykonane przez Martę Pietrzyk. Te i inne stroje wykonane wyłącznie do sesji Zielonego Kadru były prezentowane w czasie pokazu mody gdzie modele i modelki kroczyli po wybiegu trzymając na własnym ręku drapieżne ptaki Jakuba Bokisza – Skrzydlatej Ferajny. Stroje są adekwatnie zestawione z konkretnymi gatunkami sów przez co można zobaczyć jak spektakularnie rysują się w naszych kadrach. Zamek, 4-gwiazdkowy obiekt hotelowy zaprosił również do skorzystania z noclegu na ten wyjątkowy wieczór by nazajutrz wziąć udział w naszej wyjątkowej sesji. Wieczór rozpoczęty wspólnym toastem i uroczystym otwarciem wystawy. Obowiązywał strój wieczorowy.

Wernisaż wystawy fotografii i pokaz mody

Czarna Suknia

21-22 października

Sesja zdjęciowa

Baśniowa Sesja zdjęciowa na Zamku Kliczków z drapieżnymi ptakami oraz konno – edycja jesienna. Sesja w plenerze złotej jesieni gdy winobluszcz czerwienieje na jego murach oraz w komnatach zamku. W scenerii możecie spodziewać się kadrów z ptakami Skrzydlatej Ferajny jak np: puchacz europejski, puchaczyk żółtobrzuchy, płomykówka, włochatka, jastrząb Harrisa oraz pięknych koni ze Stajni Książęcej. Baśniowy temat sesji znajduje wydźwięk w autorskich strojach Marty Pietrzyk Zielony Kadr. Do wyboru były stylizacje o charakterze naturalistycznym z piór i roślin (pod spód zalecane własne czarne body) lub eleganckie suknie i komplety dla pań, panów i dzieci. Na planie zdjęciowym nasza profesjonalna charakteryzatorka teatralno-filmowa Krzysztofa Walkiewicz zadbała o Wasz makijaż oraz fryzurę dopełniając wybraną stylizację. Obowiązywały zapisy godzinowe. Miejsca mocno ograniczone wypełniliście po brzegi, a chętni na nasze sesje przybyli z najdalszych zakątków Polski.

Nasz Zespół

Zielony Kadr – Marta Pietrzyk

autorka wielu nietuzinkowych wystaw i pokazów artystycznych. Prowadzi studio fotograficzne, którym kieruje pasja. Marta w duecie z Damianem tworzą zespół pełen niebanalnych pomysłów i licznych współprac – sesji dla m.in. Sigma, TVN, Leroy Merlin, Harley Davidson, Winnica Libiąż, Sinus Audio. Autorskie stroje z roślin 12 Pór Roku wyszły właśnie z rąk Marty i owocują nadal w projekcie drapieżnych sesji. Studio Otrzymało tytuł „Najlepsi 2021” w kategorii Sesji Zdjęciowych na portalu branżowym Oferteo; Orły Fotografii GOLD 2020; I miejsce Osobowość Roku 2019 w kategorii Kultura w plebiscycie Gazety Krakowskiej, 2020; I miejsce „Fotograf Ślubny Roku 2018” w 2019; I miejsce w Międzynarodowym Konkursie i Festiwalu Kalendarzy ZoomArt 2017.

Skrzydlata Ferajna – Jakub Bokisz

Edukacja i pasja, pod której szyldem kryje się ok. setka ptaków. Szczególnie te drapieżne, są ogromną pasją ich opiekuna Jakuba. Skrzydlata Ferajna skradła już serca gwiazdom takim jak Cleo czy Roksana Węgiel. Ponadto zajmuje szczególne miejsce na mapie Polski, gdyż jej opiekun otrzymał w 2021 r. certyfikat upoważniający do awiterapi czyli wyjątkowej terapii – spotkań i kontaktu ptaków z niepełnosprawnymi osobami – dziećmi i dorosłymi. Zespół ten aranżuje dla Was fascynujące chwile szczególnie w towarzystwie szponiastych – sów i jastrzębi w czasie imprez, festiwali, występów w całej Polsce i wyjątkowych sesji zdjęciowych jak ta która na Was czeka.

Atelier Cameleon – Krzysztofa Walkiewicz

Krzysia, to dyplomowana charakteryzatorka teatralno-filmowa, Kreator wizerunku, kolorysta, fryzjer, stylistka. Dołączyła do naszego zespołu na niedzielną sesję z ogromnym przytupem! Zapowiada się totalny ogień! Swoją przygodę z branżą beauty rozpoczęła w 2009 roku. Współpracowała z teatrem „Komedia” we Wrocławiu, Teatrem im. C.K. Norwida w Jeleniej Górze, Operą Wrocławską oraz produkcją ATM, przy realizacji serialu „Pierwsza Miłość”. Miała również przyjemność uczestniczyć w stylizacji modelek do reklam telewizyjnych i pokazów mody oraz sesji zdjęciowych, m.in.: z marką Prepostrevolution czy agencją reklamową Brave Agency. Zajmuje się kreowaniem wizerunku od podstaw. Od lat poprawia samopoczucie kobietom swoją pracą. Panów również zapraszamy.

    Dodaj komentarz

Najnowsze wpisy