fbpx

Grand Prix w „Prison Movie”

Autor admin
13 października, 2022

Otrzymaliśmy GRAND PRIX w międzynarodowym konkursie filmowym o tematyce penitencjarnej podczas Gali Rozdania Nagród w X Edycji International Film Festival in Olsztyn „Prison Movie” za film „Pasja Wolności” w Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej im. Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie dnia 13 października 2022 roku

Nadesłano 40 filmów z całego świata. Ogromnie dziękujemy Jury za to wyjątkowe wyróżnienie wręczone z rąk wojewody, to dla nas zaszczyt! Uzasadnieniem Jury na scenie w czasie wręczenia nagrody była „uczta dla oka”, piękne kadry i przedstawiona pasja funkcjonariusza w kontekście wolności.

Oprócz tego, że film jest publikowany m.in. na Uniwersytecie w Olsztynie i zostanie wyemitowany w kinie Helios, dla mnie niezwykle ważne jest to, że nasz film posłuży dalej do resocjalizacji. Ta pasja zaraziła i mnie przez co widzicie nieprzerwanie ptaki w Zielonym Kadrze.

Pasja, która uskrzydla, dająca wolność i satysfakcję. Funkcjonariusz służby więziennej zostawiając pracę za murami staje się sokolnikiem.

Description of film:
A passion that wings, giving freedom and satisfaction. A prison officer leaving his job behind the walls become a falconer.

 

  • Scenariusz i reżyseria: Marta Pietrzyk
  • Zdjęcia: Damian Pietrzyk, Marta Pietrzyk
  • Montaż: Marta Pietrzyk, Damian Pietrzyk
  • Wystąpił: Radomir Horwat

Media o nas:

Nasz nagrodzony film

    Dodaj komentarz

Najnowsze wpisy